Reference

NAPSALI O MĚ

Kurzů Roberta Sättlera se pravidelně a rad účastním a považuji je za velmi přínosné v rámci kvalitní údržby a obnovy své duševní energie a současně po strance poznaní nových možnosti komunikace s dalšími lidmi i sebou samotným. Důležitý zdroj inspirace mi kurzy přinášejí též do mé práce, ke které mimo jiné patří přednášky a prezentace před většími skupinami lidí a zároveň vedení pracovních teamů v oblasti marketingu. Zde velmi prakticky využívám
Robertových metod a přístupů založených na mém přirozeném projevu, jehož větší zapojení do mého každodenního fungování mi přineslo velmi mnoho pozitivního.
Daniel Jesenský, prezident asociace POPAI Central Europe,
jednatel společnosti DAGO A.P.C., s.r.o.

Na Robertově práci si velmi cením spojení profesionality a citlivé lidskosti. Své semináře vede s jasným záměrem a sdělením, které dokáže srozumitelně a názorně předávat. Robert dokáže velmi individuálně vycítit potenciál i bariéry člověka, se kterým pracuje. Vytváří prostor podpory a bezpečí, s respektem a důvěrou posiluje v lidech jejich vlastní zdroje, motivuje je k nalezení a uplatnění jejich kvalit. Mám opakovaně zkušenost, že působení jeho seminářů se na účastnících okamžitě projevuje - jsou uvolněnější, sebevědomější, opravdovější. Robert nepředává žádná naučená "moudra", vede na svých seminářích lidi k tomu, aby si sami zažili a vyzkoušeli, co a jak funguje. A to funguje.
Lída Vrzalová, HR Manager,
Sefira s.r.o.

Robert, chcem sa s tebou podeliť o moje dojmy z prezentovania a uvádzania môjho bloku na konferencii TEDxPrague. Asi po prvý krát v živote som bez zaváhania výstúpil pred viac ako 400 ľudí a s prehľadom a nadšením hovoril o tom, čo ma najozaj baví a napĺňa. Zobral som si k srdcu všetky tvoje rady a naozaj to zafungovalo na 100%, z čoho som bol naozaj nadšený. Trému vystriedala vášeň a zápal odovzdať ľuďom to, čo považujem za dôležité :) Patrí Ti preto veľká vďaka. Moje prezentovanie prešlo radikálnou zmenou po tvojom workshope. Tvoja technika je iná od ostatných a skutočne funguje neuveriteľne. Môžem to potvrdiť aj pri ďalších rečníkoch, ktorí sa zúčastnili na tvojom workshope. Dokonca 2 rečníci boli pozvaní na konferenciu TEDxVienna. Robert, dúfam, že sa budeme mať možnosť stretnúť aj v budúcnosti. Bude mi potešením s tebou spolupracovať.
Juraj Jonek,
organizátor konferencie TEDxPrague

DÁLE

Robert se svými tréninky našel a dokonale zaplnil mezeru na trhu. Nabízí účastníkům něco jiného, něco více než jen to, co se dá vyčíst z knih a příruček.
Svým laskavým a zároveň přirozeným a sebevědomým způsobem Robert vede své účastníky k tomu, aby šli pod povrch věcí, aby našli a zmobilizovali své vnitřní síly a nezískávali nové vědomosti a dovednosti pouhým memorováním naučeného, ale tím, že je opravdu pochopí a ztotožní se s nimi.
Počet účastníků, kteří se vrací, aby se zúčastnili i dalších tréninků, je přesvědčivým důkazem, že naučené funguje i v praxi a že v Robertovi našli lektora vyjímečných schopností. Mne samotnou naučil mnoho.
Roberte, díky.
Michaela Vokounová,
Director of Training, K+K Hotel Fenix

S Robertem Sättlerem jsme spolupracovali na několika tréninkových programech. Jednak to byl trénink Komunikace, kdy jsme mu sdělili naše představy a on na jejich základě připravil dvoudenní trénink. Další spoluprácí byla příprava a realizace teambuildingu pro personální oddělení a konečně trénink Kreativita a komunikace.Ve všech těchto programech se projevil Robertův tvořivý přístup a zároveň jeho veliká citlivost, s jakou se dokáže na druhé naladit, naslouchat jim a "přečíst" je tak, aby jim byl schopen co nejlépe pomoci a aby je podpořil v jejich rozvoji.
Petra Bendová,
Trainer,
Makro Cash & Carry ČR s.r.o.

Seminář Přirozený projev se mi velice líbil, protože byl veden lektorem velmi netradičně. Byl velice interaktivní a v relativně malé skupince, což je pro tento typ seminářů vynikající. Také vysoce hodnotím, že každý z účastníků se musel podívat hodně dovnitř sám sebe a otevřít se novým metodám přirozeného projevu. Tento seminář bych určitě doporučila lidem, kteří si chtějí zdokonalit svůj projev a vylepšit si tak komunikační dovednosti nejen v pracovní, ale i soukromém životě. Nejen, že se toho hodně naučíte, ale také se báječně pobavíte.
Katka Benešová, Head of ACCA Czech Republic, Slovakia, Hungary
(ACCA: The Association of Chartered Certified Accountants)

 

 

 
Kromě výše uvedených firem jsem dále uskutečnil tréninky v těchto společnostech:

Air Bank, a.s.
Alpine Pro, a.s.
Asseco Solutions, a.s.
AutoCont CZ, a.s.
Baxter Czech, s.r.o.
Česka spořitelna, a.s.
ČEZ, a.s.
ČSA, a.s.
ČSOB, a.s.
EON - IT, a.s.
GE Money Bank, a.s.
Gefco ČR, s.r.o.
Generali pojišťovna, a.s.
GHC, s.r.o.
Hartmann-Rico, a.s.

Kooperativa pojišťovna, a.s.
Hypoteční banka, a.s.
LMC s.r.o.
Makro Cash & Carry ČR s.r.o.
Mc Donald´s ČR, s.r.o.
Michelin, s.r.o.
Nemocnice na Homolce
PSI CRO Czech Republic, s.r.o.
Raiffeisenbank, a.s. 
Rémy Cointreau, s.r.o.
Sefira, s.r.o.
Telefónica Czech Republic, a.s.
Vitana, a.s.
Vodafone, a.s.
Wrigley, s.r.o.
www.scio.cz, s.r.o.